LARYNGOLOGIA

 

Lekarz  Anita Brodziak

Pracuję jako młodszy asystent na Oddziale Otolaryngologicznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Tychach, poprzednio obejmowałam stanowisko na Oddziale Klinicznym Otolaryngologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Specjalizuję się w zakresie diagnostyki oraz leczenia schorzeń laryngologicznych, w tym chorób uszu, jamy ustnej, krtani, gardła, nosa oraz zatok.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi. Uczestniczę w licznych kursach, konferencjach i zjazdach naukowych zarówno w obrębie kraju, jak i zagranicznych, gdzie pogłębiam swoją wiedzę na temat współczesnego leczenia i aktualnych wytycznych postępowania w otorynolaryngologii. Stale się rozwijam i uczestniczę również w licznych konferencjach spoza zakresu otolaryngologii, m.in. chorób wewnętrznych, pulmonologii, kardiologii, pediatrii, nefrologii i chorób metabolicznych.
Pracując na Oddziale Klinicznym Otolaryngologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oprócz codziennych obowiązków lekarskich zajmowałam się także edukacją młodych medyków, prowadząc zajęcia z zakresu otorynolaryngologii dla studentów Wydziału Lekarskiego CM UJ, w tym również studentów zagranicznych.
W ramach usług laryngologicznych zapewniam konsultacje laryngologiczne, diagnostykę i leczenie schorzeń laryngologicznych, kwalifikację do zabiegów i hospitalizacji.

Koszt wizyty w zakładce : http://profamiliamed.pl/cennik/