Przychodnia Lekarza Rodzinnego PRO-FAMILIA-MED


Nowo powstała Przychodnia Lekarza Rodzinnego PRO-FAMILIA-MED świadczy usługi medyczne dla pacjentów w każdym wieku w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Działając zawsze dla dobra pacjenta Przychodnia Lekarza Rodzinnego opiera się głównie o podstawową opiekę zdrowotną refundowaną przez Narodowy Fundusz Zdrowia. W skład zespołu opiekującego się naszymi pacjentami wchodzą lekarze specjaliście medycyny rodzinnej, chorób wewnętrznych wraz z wykwalifikowaną kadrą pielęgniarską w tym pielęgniarką środowiskowo rodzinną.


Oferujemy w naszej przychodni możliwość wykonania szczepień, pobrania materiału do badań laboratoryjnych, EKG. Dysponujemy transportem sanitarnym.

 


Na zasadach komercyjnych oferujemy porady specjalistyczne z zakresu chirurgii ogólnej z możliwością wykonania zabiegów ambulatoryjnych. Stosujemy najnowocześniejsze metody leczenia ran przewlekłych i odleżyn w tym terapię podciśnieniową.

Jako jedyny ośrodek w naszym mieście zdecydowaliśmy się prowadzić
“Okno Życia”
-dlaczego?- bo życie ludzkie, nawet najmniejsze, jest najcenniejsze.

Zamierzamy w najbliższych miesiącach poszerzyć zakres oferowanych przez nas świadczeń medycznych, o czym będziemy informować na naszej stronie internetowej, Facebook-u i w Przychodni